Ogólnopolski Dzień Budowlańca- 24-25 września TARNOBRZEG

Serdecznie zapraszamy szkoły zrzeszone w Stowarzyszeniu Edukacji Budowlanej /drużyna mieszana 3 uczniów + opiekun/ do udziału w Ogólnopolskim Dniu Budowlańca w TARNOBRZEGU w dniach 24- 25 września 2021 r. To nasza NOWA inicjatywa- po raz pierwszy chcemy spotkać się w gronie szkół budowlanych z całej Polski na konkursie zawodowym, integracji i spotkaniu z firmami budowlanymi współpracującymi z SEB. W programie m.in.- konkurs zawodowy
- event integracyjny
- ognisko/grill
- spotkania z przedstawicielami firm partnerskich
- i wiele innych ...
Organizatorzy /SEB i Zespól Szkół nr 3 im. W. Sikorskiego w Tarnobrzegu' zapewniają wyżywienie i nocleg.
Zapraszamy serdecznie- zgłoszenia u Pana Marka Serafina Zgłoszenia do 9 września 2021 r. !

Olimpiada "BUDUJ Z PASJĄ" wraca na listę MEiN !

Z ogromną radością informujemy, że w aktualizacji Komunikatu Ministra Edukacji Narodowej  z dnia 28 lipca 2021 r. w sprawie wykazu turniejów i olimpiad tematycznych związanych z wybraną dziedziną wiedzy uprawniających do zwolnienia z przystąpienia do części pisemnej egzaminu zawodowego na lata 2021/2022 i 2022/2023  znalazła się nasza Olimpiada! LINKI:
https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/komunikat-ministra-edukacji-narodowej-z-22-kwietnia-2020-r-w...
https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/komunikat-ministra-edukacji-i-nauki-w-sprawie-wykazu-turniej...
https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/terminy-olimpiad-w-roku-szkolnym-20212022
WAŻNE!

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA DLA UCZESTNIKÓW FINAŁU OGÓLNOPOLSKIEGO OLIMPIADY „BUDUJ Z PASJĄ”

OBOWIĄZUJĄCE W POMIESZCZENIACH I NA TERENIE

ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 W WIELUNIU,

MIĘDZYSZKOLNEJ BURSIE ORAZ WARSZTATACH GASTRONOMICZNYCH

ZASADY OGÓLNE:

Dystans- zachowywanie odległości -zalecane 1,5 metra

Higiena- częste mycie rąk i dezynfekcja, ochrona podczas kichania i kaszlu, unikanie dotykania

              oczu, nosa i ust

Maseczka – w przestrzeniach wspólnych

Badanie temperatury- przed wejściem do budynku Warsztatów oraz Międzyszkolnej Bursy

ZASADY ORGANIZACYJNE: 

1. W Olimpiadzie może uczestniczyć osoba bez objawów infekcji lub choroby zakaźnej oraz gdy domownicy nie przebywają w izolacji w warunkach domowych.

2. Rekomenduje się stosowanie maseczek w przestrzeni wspólnej uczestników Olimpiady.

3. Osoby przebywające w przestrzeniach zamkniętych zobowiązane są do stosowania środków ochronnych maseczki, rękawiczki lub dezynfekcja rąk, zachowywania zalecanego dystansu.

4. Należy korzystać z naczyń jednorazowych /kubki, talerzyki, serwetki / i po użyciu koniecznie wyrzucać zużyte do kosza.

5. W przypadku wystąpienia u uczestnika niepokojących objawów- należy natychmiast poinformować Organizatora, w razie nagłego pogarszania się stanu zdrowia należy zadzwonić pod nr 999 lub 112.

6. W w/w przypadku należy natychmiast zastosować się do zaleceń PPIS którego poinformuje Organizator, w celu wdrożenia dodatkowych działań i procedur związanych z zaistniałym przypadkiem.

7. W przypadku potwierdzonego zakażenia SARS- CoV na terenie szkoły należy stosować się do zaleceń PPIS w Wieluniu.

8. Podczas posiłków należy przestrzegać „,Wytycznych dotyczących rozwiązań związanych

z zapewnieniem bezpieczeństwa podczas spożywania posiłków w Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu” dostępnych na sali konsumpcyjnej ul. Wojska Polskiego 32

9. Olimpiada organizowana jest w pomieszczeniach, w których może przebywać jednocześnie max. 50 osób /szkolenia, część teoretyczna, część praktyczna/. W pozostałych pomieszczeniach/przestrzeniach należy stosować się do zasad ogólnych. 

ZASADY SZCZEGÓŁOWE:

OBOWIĄZUJĄ WYTYCZNE MEiN, MZ i GIS dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych /aktualizacja z 17.05.2021 r.

 

Wszyscy uczestnicy zobowiązują się do PRZESTRZEGANIA ZASAD BEZPIECZEŃSTWA I SANITARNYCH, 

brak zgody oznacza rezygnację z uczestnictwa w Olimpiadzie.

GRUPA SAINT-GOBAIN SPONSOREM GENERALNYM X EDYCJI 2021!

Grupa SAINT- GOBAIN to  nasz strategiczny partner, w którego portfolio znajdują się m.in. marki ISOVER, RIGIPS i WEBER. W dniach 28-30 maja 2021 r. w Wieluniu uczniowie szkół budowlanych z całej  Polski w części praktycznej, dzięki zaangażowaniu firmy, będą wykonywać zadanie olimpijskie z wykorzystaniem produktów oznaczanych logiem Saint Gobain. Zachęcamy w ramach przygotowań do zapoznawania się z informacjami dostępnymi na stronach Sponsora, filmami instruktażowymi dostępnymi na kanałach YT a także dedykowanych materiałów instruktażowych. Więcej info: https://www.isover.pl/
https://www.rigips.pl/
https://www.pl.weber/


Informacja prasowa- Finał Ogólnopolski Olimpiady "Buduj z Pasją"

W dniach 28-30 maja 2021 r. w Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu odbędzie się Ogólnopolski Finał Olimpiady „Buduj z Pasją”. Jest to jedna z niewielu w Polsce olimpiad zawodowych, skierowanej do uczniów uczących się w zawodach budowlanych w Technikum i Branżowej Szkole I i II stopnia, w której poza częścią teoretyczną sprawdzającą wiedzę finalistów, muszą  także wykazać się umiejętnościami praktycznymi. W tym roku część praktyczną przygotowały firmy wchodzące w skład Grupy Saint Gobain Polska. 30 uczniów z całej Polski będzie zmagało się z napisaniem testu oraz wykonaniem zadania praktycznego, przygotowanego przez firmy. 

W skład Komisji Oceniającej wchodzi 3 nauczycieli przedmiotów budowlanych /teoretycznych i praktycznych z Polski /w tym roku Gdańsk, Lublin, Staszów/ oraz 3 przedstawicieli firm /Isover, Rigips, Weber/. Wydarzeniu towarzyszą imprezy dodatkowe- prezentacje firm Partnerów /Kubala, XL-Tapes Blue Dolphin, Wienerberger/ oraz wykład przygotowany przez Partnera szkoły- Wydział Budownictwa Politechniki Częstochowskiej, poświęcony izolacjom w budownictwie oraz budownictwu energooszczędnemu. W wykładzie udział wezmą opiekunowie uczestników oraz uczniowie kierunków budowlanych ZS1. 

Na terenie szkoły w sobotę 29 maja przez cały dzień dostępne będą także stanowiska firm budowlanych , na których będą dostępne prezentacje produktów i sprzętu. W niedzielę o godz. 11.30 w Kinie Syrena podczas uroczystej Gali poznamy tegorocznych laureatów i zwycięzców. Organizatorami są Stowarzyszenie Edukacji Budowlanej, Powiat Wieluński oraz Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu. Ze względów bezpieczeństwa sanitarnego dla szerokiej publiczności dostępne będą wyłącznie wydarzenia odbywające się na terenie ZS1. Serdecznie zapraszamy!

Partnerzy Edycji 2021-

PATROL GROUP-
QBRICK SYSTEM

Po raz drugi w Olimpiadzie! Patrol Group jest liderem na rodzimym rynku produktów z tworzyw sztucznych, głównie skrzyń narzędziowych. Od blisko 30 lat z sukcesem konkurujemy na rynkach światowych m.in. w Europie, Ameryce oraz Azji.

W  ofercie firmy znajdują się produkty z kilku kategorii tj. DIY, Building, Garden oraz Winter. Firma gwarantuje szeroki wybór m.in. skrzynek narzędziowych, organizerów, pojemników, akcesoriów warsztatowych, kompostowników, łopat, doniczek czy wiader i kastr budowlanych.

Więcej INFO: https://patrolgroup.com/https://patrolgroup.com/


Partnerzy Edycji 2021-
KUBALA sp. z o.o. 
USTROŃ

https://kubala.com/plKubala Sp. z o.o. została założona w 1987r. przez obecnego prezesa firmy Romana Kubalę. Dynamiczny rozwój, wysoka jakość wytwarzanych produktów oraz nieustające wdrażanie innowacyjnych rozwiązań uplasowało firmę na pozycji jednego z liderów rynku narzędzi budowlanych ręcznych w kraju i zagranicą.
Więcej INFO: https://kubala.com/pl


 

Partnerzy Edycji 2021- 

XL TAPE INTERNATIONAL Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach

https://www.bluedolphin.pl/seria330/Sprawdzony Partner poprzednich edycji także w 2021 r. razem z Nami na finale! Produkty SERII 330 Professional są doskonale znane na rynku taśm i materiałów malarskich. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą PRZED FINAŁEM- info: https://www.bluedolphin.pl/seria330/

Partnerzy Edycji 2021- 

WIENERBERGER- CERAMIKA BUDOWLANA

WIENERBERGER Sp. z o.o. to część Wienerberger AG - wiodącego międzynarodowego dostawcy materiałów budowlanych i rozwiązań infrastrukturalnych. Od energooszczędnych domów, przez bezpieczne systemy kanalizacyjne i estetykę publicznych przestrzeni . To globalny dostawca materiałów budowlanych i rozwiązań infrastrukturalnych,  producent wysokiej jakości ceramicznej cegły konstrukcyjnej, ceramicznych rozwiązań na elewacje, dachówki ceramiczne, systemy rur ceramicznych oraz z tworzyw sztucznych a także ceramiczne i betonowe bruki.INFO: https://www.wienerberger.pl/https://www.wienerberger.pl/

Partnerzy Edycji 2021-

MAKITA sp. z o.o.   Partner od 5 edycji, sprawdzony i niezawodny.Makita to korporacja o zasięgu międzynarodowym z ponad 100-letnim doświadczeniem. To światowy lider w produkcji i sprzedaży: elektronarzędzi, urządzeń pneumatycznych oraz narzędzi ogrodowych (akumulatorowych, elektrycznych i spalinowych). To  również wysokiej klasy i doskonałej jakości osprzęt oraz materiały eksploatacyjne. Produkty firmy Makita, to przede wszystkim: wysoka jakość, niezawodność, rozwój oraz zaawansowanie technologiczne.
Więcej INFO: https://www.makita.pl/https://www.makita.pl

Partnerzy Edycji 2021-

SOPRO- Chemia budowlana

Dostawca chemii budowlanej. Sopro w unikalny sposób łączy historycznie rosnący potencjał doświadczenia z ukierunkowaną na przyszłość strategią produktu i marki. Dzięki temu Sopro stało się wiodącym dostawcą chemii budowlanej - nie tylko w Niemczech, ale także w całej Europie. Gwarantowana profesjonalna jakość i wyraźnie mocne zobowiązanie wobec sprzedawców, to dwa bardzo ważne filary filozofii firmy.INFO: https://www.sopro.com/pl-pl/https://www.sopro.com/pl-pl/


Partnerzy Edycji 2021-

Ceramika Podkarpacka

Ceramika Podkarpacka Sp. z o.o., jako producent pustaków ceramicznych może poszczycić się jednym z najnowocześniejszych, w pełni zautomatyzowanych parków maszynowych w kraju oraz w Europie.

Wyniki Etapu okręgowego Olimpiady
"BUDUJ z PASJĄ"-2021

Etap Regionalny za nami! Serdecznie dziękujemy dyrektorom, opiekunom i uczniom, którzy pomimo trudnej sytuacji związanej z CoVID wzięli udział w rozgrywkach w siedmiu okręgach w Polsce. Zadanie obejmowało część testową rozwiązywaną indywidualnie przez uczniów oraz zadanie praktyczne- praca zespołu. Ogółem ze zgłoszonych 54 szkół w etapie regionalnym udział wzięło 45 zespołów z całej Polski. Serdecznie gratulujemy 15 zespołom, które w dniach 28-30 maja 2021 r. w Wieluniu wezmą udział w Finale Ogólnopolskim! Wyniki szczegółowe tutaj.
Drużyny zakwalifikowane do Finału otrzymają w tym tygodniu e- maila od organizatorów.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i gratulujemy!Relacja z etapu okręgowego olimpiady

Za nami etap okręgowy olimpiady "Buduj z PASJĄ". 22 kwietnia o godz. 10 w siedzibach szkół okręgów- W GDAŃSKU, POZNANIU, GLIWICACH, WIELUNIU, GÓRZE KALWARII, LUBLINIE I SANDOMIERZU 90 uczniów przystąpiło do rozwiązywania testu oraz zadania praktycznego. W oczekiwaniu na wyniki zapraszamy do obejrzenia relacji foto na https://www.facebook.com/sebbudujzpasja

etap regionalny!

PRZYPOMINAMY! Już za tydzień, 22 kwietnia 2021 r. godz. 10 ETAP REGIONALNY Olimpiady BUDUJ z PASJĄ!
Organizatorzy:
PSB GDAŃSK
ZSZ GÓRA KALWARIA
ZSB nr 1 POZNAŃ
ZSTiO SANDOMIERZ
ZSB LUBLIN
ZSB-C GLIWICE
ZS1 WIELUŃ
Przypominamy, że zgodnie z pkt 13 Rozp. MEN z 29 marca 2021 r.
w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 -szkoły mogą przeprowadzać w reżimie sanitarnym konkursy i olimpiady.

Wesołych świąt wielkanocnych!

WAŻNE!!!!!!

UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT! Informujemy, że ze względu na pogarszającą się sytuacją w związku z tzw. trzecią fala pandemii i wprowadzaniem ograniczeń w kolejnych województwach, Komitet Główny Olimpiady „Buduj z Pasją” wraz z szefami Komitetów Okręgowych podjął decyzję o PRZESUNIĘCIU terminu etapu okręgowego na 22.04.2021 r. godz. 10. W przypadku dodatkowych pytań prosimy kontaktować się ze Komitetami Okregowymi lub mail seb@zs1.wielun.pl

Generalni sponsorzy olimpiady "buduj z Pasją" edycja 2021

Z wielką satysfakcją oficjalnie informujemy, że generalnym sponsorem olimpiady "Buduj z Pasją" są firmy wchodzące w skład grupy Saint-Gobain Polska, Isover, Rigips i Weber. 

Finał ogólnopolski odbędzie się w dniach 27-29.05.2021 w Zespole Szkół Nr1 w Wieluniu

harmonogram olimpiady "buduj z pasją" edycja 2020/21

Znamy już terminy etapów regionalnych i etapu centralnego.

ETAP REGIONALNY:
25.03.2021 Godzina 10 w Siedzibie Szkół Regionów

ETAP CENTRALNY:

28-30.05.2021 w Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu
Szczęśliwego nowego roku! 

Wesołych świąt! 

Cały zespół Olimpiady "Buduj z Pasją" chciałby życzyć Pańśtwu Wesołych Świąt spędzonych w spokojnej i rodzinnej atmosferze, chwili odpoczynku i relaksu, wielu uśmiechów i radości.

Konsultacje - nowy kierunek kształcenia w bsII - technik dekarstwa

 Prace nad projektem podstawy programowej w zawodzie TECHNIK DEKARSTWA trwają

Wśród Ekspertów, którzy pracują nad zestawem treści nauczania oraz umiejętności są Członkowie Polskie Stowarzyszenie Dekarzy PSD oraz profesjonaliści odpowiedzialni za kształcenie branżowe.

Życzymy powodzenia i wytrwałości

Więcej Informacji: tu


Kształcenie zdalne - propozycje partnerów

Przedstawiamy Państwu kilka ciekawych propozycji związanych z prezentacją filmów instruktażowych przygotowanych przez naszych partnerów. Gorąco zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami grupy Saint-Gobain. Zachęcamy także do dzielenia się własnymi pomysłami i nagraniami.

https://www.youtube.com/watch?v=i-yPW0K-XY0
https://www.youtube.com/watch?v=0R3V330-aVg

https://www.isover.pl/news/premiera-cyklu-filmowego-szlakiem-mistrzow-izolacji

https://www.facebook.com/Warsztaty-Budowlane-Zesp%C3%B3%C5%82-Szk%C3%B3%C5%82-Nr-1-w-Wieluniu-151601...

https://www.facebook.com/1422216814683440/videos/814907549244477
etapy szkolne

Gratulujemy wszystkim uczestnikom biorącym udział w etapach szkolnych! PRZYPOMINAMY o konieczności odesłania zgłoszenia uczestników do etapu regionalnego-  formularz dostępny tutaj

!!!UWAGA!!!

Eliminacje Szkolne zostają przedłużone do 12 grudnia 2020r.

lekcje online z partnerem isover

W czasie, kiedy niemożliwa jest realizacja szkoleń teoretyczno-praktycznych w Centrum Szkoleniowym ISOVER, uruchomiliśmy szkolenia online nadawane „na żywo” z naszego Centrum.

Szkolenia obejmujące teorię i praktykę, są wzbogacone filmami i zapewniające interakcję – możliwość uzyskania odpowiedzi na pytania i wątpliwości zgłoszone instruktorowi podczas szkolenia. Adresatami są uczniowie szkół technicznych, a każde szkolenie realizowane na platformie MS Teams jest dedykowane dla jednej szkoły, po uprzednim uzgodnieniu między nauczycielem a naszym instruktorem.

Blok szkoleniowy obejmuje spotkanie online w czasie rzeczywistym uzupełnione prezentacją specjalnie przygotowanych filmów obrazujących montaż wełny do różnych zastosowań oraz pokazy właściwości praktycznych, mechanicznych i akustycznych wełny. Można zadawać pytania i uzyskać dodatkowe informacje w miarę potrzeb i zainteresowania.

Tematyka obejmuje zagadnienia ogólne, omawiane są rodzaje wełny, zastosowanie wełny jako izolacja termiczna, akustyczna oraz informacje praktyczne - dach skośny, paroizolacja, ściana działowa, podłogi, sufity.

Kontakt dla zainteresowanych:

Leszek Hadula - Kierownik Produktu/Instruktor
Leszek.Hadula@saint-gobain.com
tel.: +48 725 242 201


FORMULARZ-ZGLOSZENIA-szkoły-do-SEB.pdf

zaproszenie do CZŁONKOSTWA

Bardzo serdecznie zapraszamy do naszego stowarzyszenia.

DLACZEGO WARTO BYĆ W NASZYM STOWARZYSZENIU? :)
-nowe formy kontaktu z firmami branży budowlanej
-możliwość wymiany doświadczeń z innymi szkołami, jednostkami i uczelniami wyższymi 
-budowa marki i rozpoznawalność szkoły w regionie i w Polsce 
-dostęp do szkoleń, projektów, innowacji
-promocja szkoły w wymiarze ogólnopolskim

 DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W OLIMPIADZIE?
-Uzyskanie tytułu laureata lub finalisty Olimpiady ogólnopolskiej
-Szansa na poszerzenie wiedzy i umiejętności z zakresu budownictwa
-Nawiązanie relacji z pracodawcami z całego kraju
-budowanie własnej ścieżki rozwoju zawodowego
-Rywalizacja w gronie 16 najlepszych zespołów uczniów szkół budowlanych w Polsce
-Zdobycie ciekawych i cennych nagród i wyróżnień


DLACZEGO WARTO BYĆ OPIEKUNEM UCZNIA - UCZESTNIKA OLIMPIADY?
-Udział w spotkaniach i szkoleniach budowlanych
-Realizowanie dodatkowych zadań ścieżki awansu zawodowego
-Nawiązanie kontaktów z firmami  i uczelniami wyższymi
-Atrakcyjne wyjazdy i wycieczki tematyczne
-Zdobywać ciekawe i cenne nagrody oraz wyróżnienia

SKŁADKA DLA SZKÓŁ (CZŁONKOWIE WPIERAJĄCY) WYNOSI NA ROK 200ZŁ
wpłaty prosimy kierować na rachunek: Santander Bank Polska S.A
62 1090 2705 0000 0001 4426 1015
W celu zgłoszenia szkoły oraz wystawienia rachunku prosimy o kontakt ze skarbnikiem SEB Mariuszem Lachem:
tel: +48 600462582 lub email: seb@zs1.wielun.pl


TERMINY OLIMPIADY "BUDUJ Z PASJĄ" EDYCJA 2021

Zgłoszenie szkoły do 30.10.2020
Etap Szkolny: do 30.11.2020
Etap Regionalny do 30.03.2021
Etap Finałowy do 30.05.2021
Komitet Główny Olimpiady "Buduj Z Pasją" edycja 2021
Uchwałą zarządu SEB w skład Komitetu Głównego Olimpiady "Buduj Z Pasją" edycja 2021 wchodzą:
1. Przedstawiciele SEB:
-Prezes Zarządu Marek Serafin
-Sekretarz Zarządu Elżbieta Smereczyńska
2. Przedstawiciel Organizatora finału ogólnopolskiego
3. Dwóch przedstawicieli sponsorów głównych finału.

Spotkanie Zarządu SEb

22 Sierpnia 2020 roku w Górze Kalwarii odbyło się spotkanie zarządu stowarzyszenia oraz przedstawicieli regionów i komitetu głównego Olimpiady "Buduj Z Pasją" edycja 2020. Podsumowaliśmy finał w Gliwicach oraz wstępnie zaplanowaliśmy prace w roku szkolnym 2020/2021.Ustalenia:
-W edycji 20/21 następuje zmiana podziału Polski na regiony. Region pomorski będzie obejmował część warmińsko-mazurską, zachodniopomorską i pomorskiego Siedzibą regionu zostaję Gdańsk (Państwowe Szkoły Budownictwa im. prof. Mariana Osińskiego). W regionie Lubelskim następuje zmiana obszaru, część Podlaskiego wchodzi obecnie do regionu Mazowieckiego. Obok na mapie Polski można zobaczyć podział regionów.

-Ustalono, że w edycji 2020/21 na etapie regionalnym część praktyczna będzie w formie opisowej.


DZIEŃ BUDOWLAŃCA- 25.09.2020

W Dniu Budowlańca wszystkim Paniom i Panom Budowlańcom życzymy realizacji najśmielszych planów i projektów!

Ważna informacja- zebranie członków seb

ISOVER dla szkół biorących udział w olimpiadzie "buduj z pasją"

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami przeznaczonymi dla uczniów szkół budowlanych biorących udział w Olimpiadzie "Buduj Z Pasją".Nasz partner ISOVER przygotował cykl zajęć online przybliżających sztukę budowania w różnych aspektach związanych z izolacją budynków - termiczną, akustyczną, jak również zapewniającą bezpieczeństwo pożarowe i właściwy mikroklimat w pomieszczeniach budynków.
Zapraszamy na stronę: link.

Dołącz do nas!

Zapraszamy do naszego Stowarzyszenia, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o nas i dołączyć zapraszamy tutaj : link

Lista sponsorów IX finału olimpiady "buduj z pasją"

Przedstawiamy listę sponsorów IX Finału Olimpiady "Buduj z Pasją":
1. Generalny Sponsor- Firma Rigips producent systemów suchej zabudowy i akcesoriów
2. Firma Isover- producent wełny mineralnej szklanej i skalnej
3. Firma Kubala- producent narzędzi budowlanych
4. Firma Makita- producent elektronarzędzi
5. Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie- WorldSkills Polska- organizacja i przygotowanie uczniów do międzynarodowych konkursów umiejętności zawodowych 
6. Firma XL-TAPE- producent taśm malarskich i narzędzi
7. Firma Wienerberger- producent ceramiki budowlanej
8. Składy PSB Mrówka 
9. Firma Pekabex z Poznania- producent prefabrykatów 
10. Grupa Kapitałowa Mostostal Zabrze 
11. Firma Patrol Qbrick- producent skrzynek narzędziowych 
12. Firma Cermat Wieluń- salon łazienek 

Bardzo serdecznie dziękujemy za obecność na wręczeniu nagród:

Pani Aleksandrze Wysockiej -II Zastępczyni Prezydenta Miasta Gliwice
Panu Jackowi Tarkocie - Dyrektorowi Delegatury w Gliwicach/Kuratorium Oświaty w Katowicach
Pani Wioletcie Ochman - Dyrektorowi Targów Budowlanych EXPO Gliwice 

wyniki finału olimpiady "buduj z pasją"

FINAŁ za nami! Nie było to łatwe, nasze Stowarzyszenie miało tylko 3 miesiące na organizacje ale dzięki Sponsorom, Partnerom, Gospodarzom Finału a przede wszystkim dzięki dyrektorom, opiekunom i uczniom, którzy wzięli udział w Olimpiadzie ...zrobiliśmy to Przedstawiamy relacje foto, jeszcze raz serdecznie gratulujemy uczestnikom i dziękujemy firmom i instytucjom, które nam zaufały. Zapraszamy do naszego Stowarzyszenia, wierzymy głęboko w to, że gdzie znajda się znajdą ludzie aktywni, ze spojrzeniem na przyszłość można robić fajne rzeczy dla naszych uczniów i środowiska szkół budowlanych.
Tymczasem zobaczcie jak było: galeria.

FINAŁWYNIKI .pdf

Wyniki etapu Regionalnego

W dniach 7-8 Lutego zebrała się komisja oceniająca wyniki etapów regionalnych. Lista szkół zakwalifikowanych do finału centralnego w Gliwicach w dniach 29.02-1.03 2020 tutaj. Zwycięskim drużynom serdecznie gratulujemy! Prosimy o odczytywanie komunikatów i śledzenie informacji o organizacji finału na naszej stronie i fanpage'u.

WORLDSKILLS POLAND na finale Olimpiady "Buduj z Pasją"!

W Gliwicach spotkamy się z przedstawicielami Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie, która w ramach działania WorldSkills Poland została partnerem wydarzenia promując kształcenie zawodowe w branży budowlanej.

ZAWODY REGIONALNE ZA NAMI!

30 stycznia odbyły się zawody regionalne Olimpiady "Buduj z Pasją". Wyniki poznamy 10 lutego 2020r. Zgłosiło się 82 szkoły z całej Polski. 
Zapraszamy do relacji na fanpagu Stowarzyszenia!

Partner Finału Olimpiady "Buduj z Pasją"

Z przyjemnością informujemy, że oficjalnie partnerem finału 9. Edycji Olimpiady 'Buduj z Pasją" są 21. Gliwickie Targi Budowlane - Arena Gliwice.

Sponsor Generalny Olimpiady "Buduj z Pasją"

Oficjalnie firma Rigips Saint-Gobain została sponsorem Głównym Olimpiady "Buduj z Pasją".

Spotkanie robocze Komitetu Organizacyjnego

W Zespole Szkół Zawodowych im. Marszałka Franciszka Bielińskiego w Górze Kalwarii, spotkali się przedstawiciele Regionów Olimpiady "Buduj z Pasją". Celem spotkania było omówienie regulaminu oraz spraw organizacyjnych związanych z przeprowadzeniem etapów regionalnych. 

Finał Centralny

Informujemy, że tegoroczny Finał Centralny odbędzie się podczas targów budowlanych EXPO w Gliwicach w dniach 29.02-01.03.2020. Organizatorem jest Zespół Szkół Budowlano-Ceramicznych w Gliwicach.

Stowarzyszenie Oficjalnie!

4.12.2019r Stowarzyszenie Edukacji Budowlanej zostało zarejestrowane w ewidencji Stowarzyszeń Zwykłych prowadzonych przez Starostę Wieluńskiego pod numerem osiemnastym na podstawie ust. z dnia 7 kwietnia 1989 r. Prawo o stowarzyszeniach (t.j Dz. U z 2019 r. poz. 713)