ISOVER dla szkół biorących udział w olimpiadzie "buduj z pasją"

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami przeznaczonymi dla uczniów szkół budowlanych biorących udział w Olimpiadzie "Buduj Z Pasją".Nasz partner ISOVER przygotował cykl zajęć online przybliżających sztukę budowania w różnych aspektach związanych z izolacją budynków - termiczną, akustyczną, jak również zapewniającą bezpieczeństwo pożarowe i właściwy mikroklimat w pomieszczeniach budynków.
Zapraszamy na stronę: link.

Dołącz do nas!

Zapraszamy do naszego Stowarzyszenia, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o nas i dołączyć zapraszamy tutaj : link

Lista sponsorów IX finału olimpiady "buduj z pasją"

Przedstawiamy listę sponsorów IX Finału Olimpiady "Buduj z Pasją":
1. Generalny Sponsor- Firma Rigips producent systemów suchej zabudowy i akcesoriów
2. Firma Isover- producent wełny mineralnej szklanej i skalnej
3. Firma Kubala- producent narzędzi budowlanych
4. Firma Makita- producent elektronarzędzi
5. Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie- WorldSkills Polska- organizacja i przygotowanie uczniów do międzynarodowych konkursów umiejętności zawodowych 
6. Firma XL-TAPE- producent taśm malarskich i narzędzi
7. Firma Wienerberger- producent ceramiki budowlanej
8. Składy PSB Mrówka 
9. Firma Pekabex z Poznania- producent prefabrykatów 
10. Grupa Kapitałowa Mostostal Zabrze 
11. Firma Patrol Qbrick- producent skrzynek narzędziowych 
12. Firma Cermat Wieluń- salon łazienek 

Bardzo serdecznie dziękujemy za obecność na wręczeniu nagród:

Pani Aleksandrze Wysockiej -II Zastępczyni Prezydenta Miasta Gliwice
Panu Jackowi Tarkocie - Dyrektorowi Delegatury w Gliwicach/Kuratorium Oświaty w Katowicach
Pani Wioletcie Ochman - Dyrektorowi Targów Budowlanych EXPO Gliwice 

wyniki finału olimpiady "buduj z pasją"

FINAŁ za nami! Nie było to łatwe, nasze Stowarzyszenie miało tylko 3 miesiące na organizacje ale dzięki Sponsorom, Partnerom, Gospodarzom Finału a przede wszystkim dzięki dyrektorom, opiekunom i uczniom, którzy wzięli udział w Olimpiadzie ...zrobiliśmy to Przedstawiamy relacje foto, jeszcze raz serdecznie gratulujemy uczestnikom i dziękujemy firmom i instytucjom, które nam zaufały. Zapraszamy do naszego Stowarzyszenia, wierzymy głęboko w to, że gdzie znajda się znajdą ludzie aktywni, ze spojrzeniem na przyszłość można robić fajne rzeczy dla naszych uczniów i środowiska szkół budowlanych.
Tymczasem zobaczcie jak było: galeria.

FINAŁWYNIKI .pdf

Wyniki etapu Regionalnego

W dniach 7-8 Lutego zebrała się komisja oceniająca wyniki etapów regionalnych. Lista szkół zakwalifikowanych do finału centralnego w Gliwicach w dniach 29.02-1.03 2020 tutaj. Zwycięskim drużynom serdecznie gratulujemy! Prosimy o odczytywanie komunikatów i śledzenie informacji o organizacji finału na naszej stronie i fanpage'u.

WORLDSKILLS POLAND na finale Olimpiady "Buduj z Pasją"!

W Gliwicach spotkamy się z przedstawicielami Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie, która w ramach działania WorldSkills Poland została partnerem wydarzenia promując kształcenie zawodowe w branży budowlanej.

ZAWODY REGIONALNE ZA NAMI!

30 stycznia odbyły się zawody regionalne Olimpiady "Buduj z Pasją". Wyniki poznamy 10 lutego 2020r. Zgłosiło się 82 szkoły z całej Polski. 
Zapraszamy do relacji na fanpagu Stowarzyszenia!

Partner Finału Olimpiady "Buduj z Pasją"

Z przyjemnością informujemy, że oficjalnie partnerem finału 9. Edycji Olimpiady 'Buduj z Pasją" są 21. Gliwickie Targi Budowlane - Arena Gliwice.

Sponsor Generalny Olimpiady "Buduj z Pasją"

Oficjalnie firma Rigips Saint-Gobain została sponsorem Głównym Olimpiady "Buduj z Pasją".

Spotkanie robocze Komitetu Organizacyjnego

W Zespole Szkół Zawodowych im. Marszałka Franciszka Bielińskiego w Górze Kalwarii, spotkali się przedstawiciele Regionów Olimpiady "Buduj z Pasją". Celem spotkania było omówienie regulaminu oraz spraw organizacyjnych związanych z przeprowadzeniem etapów regionalnych. 

Finał Centralny

Informujemy, że tegoroczny Finał Centralny odbędzie się podczas targów budowlanych EXPO w Gliwicach w dniach 29.02-01.03.2020. Organizatorem jest Zespół Szkół Budowlano-Ceramicznych w Gliwicach.

Stowarzyszenie Oficjalnie!

4.12.2019r Stowarzyszenie Edukacji Budowlanej zostało zarejestrowane w ewidencji Stowarzyszeń Zwykłych prowadzonych przez Starostę Wieluńskiego pod numerem osiemnastym na podstawie ust. z dnia 7 kwietnia 1989 r. Prawo o stowarzyszeniach (t.j Dz. U z 2019 r. poz. 713)